עיסוי פרטי

יום אחד קיבלנו טלפון מלקוחה מקסימה הלקוחה סיפרה לנו שבעלה עובד מאוד קשה בהובלות כדי לפרנס אותם ואת ילדיהם, אולם לאורך הזמן היא מרגישה שהוא נשחק וחוזר עייף יותר ויותר הביתה. לכבוד יום הולדתו היא החליטה לפנק אותו בעיסוי מפנק אבל מכיוון שהוא עובד המון שעות ולא מוכן לשמוע על לקחת יום חופש, היא החליטה להביא את המתנה אליהם הביתה. היא הזמינה עיסוי פרטי עם מעסה מקצועי שהגיע עם כל הציוד הנדרש עד אליהם הביתה ביום ובשעה שנקבעה. המשפחה כבר הייתה כולה בבית חוגגת לאבא את יום ההולדת עם עוגה וארוחה טובה, מעט תפאורה מסביב, קצת מוסיקה ברקע ומוטי (בעלה) היה בטוח שזה כל מה שיהיה לו והוא גם לא ציפה ליותר מדי כיוון שלא הסכים לקחת יום חופש. לפתע דפיקות בדלת – זהו המעסה שהגיע לעשות למוטי עיסוי VIP לכבוד יום הולדתו! כמה ימים לאחר העיסוי התקשרה שוב אותה לקוחה להודות לנו על כך שמוטי מרגיש הרבה יותר אנרגטי, מחויך עם פחות כאבים בגב ובגוף בכלל ובכללי שמח יותר.

חשיבות העיסוי למוטי:

נכון שמסאג' הוא לא תרופת קסם אך לאורך ההיסטוריה השתמשו בעיסויים על מנת לשחרר לחצים ומתחים, להפחית כאבים בגב, כאבי ראש ובכדי לשפר את זרימת הדם בגוף, מניעת מחלות שונות ועוד. מדובר בעוד טכניקת ריפוי אלטרנטיבית שאינה דוגלת בהחדרה או בליעה של חומרים כימיים לגוף האדם אלא דוגלת בריפוי טבעי ואורח חיים בריא. לאחד כמו מוטי שעובד פיזית קשה ואינו עובר טיפולי מסאג' סדירים לעיתים קרובות, זה עזר כמו קסם לתקופה מסוימת שלאחר העיסוי, אולם למי שדוגל בטיפולים כאלה לעתים קרובות יכול ליהנות מחיים טובים יותר, מופחתי כאבים ולחץ, אנרגטיים יותר ובריאים יותר לגוף ולנפש.

האם מסאג' אחד זה מספיק או שצריך יותר טיפולים?

עיסוי אחד יכול לשפר את ההרגשה, את זרימת הדם בגוף, לשחרר מעט מתחים, לשפר את האנרגיות ולשחרר מעט את הכאבים והשרירים התפוסים. למרות זאת, במידה ואתם עושים מסאג' מקצועי אחת לכמה חודשים/שנים ייתכן ותחושו עייפות, כבדות, שרירים תפוסים ומחסור באנרגיה לאחר זמן מה. עיסוי פרטי היום נחשב לטיפול נהדר בתחום הרפואה המשלימה ורבים המעוניינים לשפר את חייהם ולחיות אורח חיים טוב יותר דוגלים בטיפול אחד בחודש לפחות.

האם לעיסוי פרטי יש יותר השפעה מעיסוי בספא?

כמובן שמעסה יעדיף לתת את העיסוי במתחם הספא, שם יש לו לא רק את הסביבה הטבעית והמוכרת שלו אלא גם את הכלים הנדרשים לחיפוש השמנים, שמנים נוספים במלאי במידת הצורך וכמובן את ההרגשה הטובה והנוחה יותר. עם זאת, ברמת הטיפול עצמו לא אמורה להיות השפעה שונה אלא אם מדובר על ההרגשה והנוחות של המטופל עצמו. רבים מעדיפים לצאת מהבית וליהנות מאזור שקט וסטרילי מרעשי רקע, מחשבות, טלפונים וכאבי ראש. אחרים לעומת זאת מזמינים עיסוי פרטי עד הבית ומעדיפים לשלם מעט יותר ולחסוך זמן, נסיעות ואפילו מעדיפים את הפרטיות שלהם בבית.

איך גם אנחנו יכולים להזמין עיסוי פרטי?

עיסוי פרטי עד הבית יכול להתאים לכל מי הרוצה להעשיר ולהגדיל את איכות חייו ולשפר ולשמר את בריאות הגוף והנפש שלו. כמו כן תוכלו להזמין עיסוי זה כמתנה לאדם קרוב שאתם רוצים לפנק או לעזור לו. עדכנו את המעסה לגבי אופי הטיפול ואת סוג המסאג' שאתם מעדיפים. כל שאתם צריכים לעשות כדי להזמין את העיסוי הוא ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

סרטון על עיסוי פרטי