עיסוי עד הבית

ככל שהזמן עובר כך יותר ויותר אנשים מתחילים להבין את החשיבות של שימוש בשיטות רפואה אלטרנטיבית אשר תורמות לנו לא פחות מאשר בשיטות הרפואה הקונבנציונלית. למעשה, הרבה מאוד אנשים היום מעדיפים טכניקות רפואה טבעיות ושימוש בחומרים טבעיים כדי להזין את הגוף, לאושש אותו ולחזק אותו מאשר בלקחת כדורים כימיים או להכניס דברים לא בריאים אל הגוף. עיסוי עד הבית הוא פתרון נהדר לא רק עבור מי הרוצה לשמור על הבריאות שלו ולהזמין שירות זה אחת לכמה זמן, אלא ניתן להשתמש בו גם כפינוק ומתנה עבור אדם קרוב וכן לאנשים עם בעיות גב לעתים אין ברירה אלא להזמין שירות זה עד הבית כפתרון SOS למצב.

עיסוי עד הבית – החשיבות של העיסוי לבריאות ולנפש:

מסאג' ידוע כבר לאורך אלפי שנים לא רק כדבר מפנק אלא כדרך לרפא כאבים, לשחרר את השרירים המכווצים והתפוסים וכמובן לסייע גם ברמה הנפשית, למעשה לשם כך הוא החל ורק לאורך השנים אנשים החלו לעשות אותו רק לצורך בילוי. לאדם יש צורך קיומי במגע, באהבה, ברגש. כאשר אדם אחר עושה לנו עיסוי אנו מקבלים את מנת המגע והרגש שאנו צריכים וזה עוזר לנו להירגע. העיסוי משחרר מתחים ולחצים, עוזר לספיגת רכיבים חשובים לגוף בצורה מועילה יותר, תורם לשיפור מחזוריות הדם בגוף, מפחית כאבי ראש, כאבים פיזיים ועוד. באמצעות עיסוי עד הבית תוכלו ליהנות משירות מקצועי בבית או במקום העבודה שלכם או בכל מקום שאתם נמצאים. לקוחותינו המזמינים עיסוי בבית הם לרוב מתחלקים ל2 סוגים: אלה הרוצים לתת מתנה מפנקת למישהו קרוב ולהפתיע אותו עם עיסוי בבית ואחרים המזמינים את העיסוי כטיפול לבעיות הגב שלהם או כאבים אחרים ואינם יכולים להגיע אל המכון או מעדיפים לעבור את הטיפול בבית.

עיסוי פרטי כמתנה מפנקת

נתחיל דווקא מהאופציה הראשונה שבה לקוחות מזמינים קרוב לוודאי עבור אדם אחר והוא עיסוי בבית כמתנה לאותו אדם. אם אתם רוצים לפנק את בני/בנות הזוג במתנה ליום הולדת ולא רוצים שזה יהיה שקוף תוכלו לארגן את העיסוי והתפאורה דווקא בבית. כמו כן המתנה יכולה להיות לחבר קרוב או אחד ההורים או מההורים לאחד הילדים. אין ספק כי מדובר במתנה יצירתית, מדליקה ומועילה מאוד.

עיסוי עד הבית לאנשים עם בעיות גב

בעיות גב היא מנת חלקם של מאות אלפי אנשים במדינת ישראל. מדובר באחת הבעיות היותר שכיחות בעולם הרפואה. לרפואה הקונבנציונאלית אין הרבה פתרונות כנגד בעיות גב יותר כדורים לשיכוך כאבים. עיסוי מקצועי שייעשה בצורה נכונה יסייע משמעותית בהפחתת כאבי גב, יזרים את הדם בצורה טובה יותר בגוף ויסייע בריפוי מהיר יותר של הגוף.

אירוע עם מעסים פרטיים:

רוצים לארגן יום גיבוש לעובדים שלכם? מסיבת רווקים/רווקות עם מעסים פרטיים לפינוק מושלם? מסיבת בריכה או פגישת מחזור? אלו הם רק חלק מהמקומות שניתן להזמין אליהם מעסים מקצועיים לטיפולים פרטיים. עיסוי עד הבית יכול להתאים מאוד לאירועים כאלה כאטרקציה מלהיבה עבורכם ועבור האורחים שלכם.

כיצד זה עובד?

עיסוי עד הבית הוא עיסוי פרטי המתבצע בדרך כלל בבית הלקוח ולעתים במקומות אחרים בהם הוא נמצא במהלך היום. לדוגמה: יש לנו לקוח המזמין אותנו גם למתחמי הרצאות כיוון שהוא סובל מבעיות גב קשות לעתים קרובות ולעתים באמצע ההרצאה אחרי שעמד זמן רב יחסית, הוא זקוק לעיסוי פרטי לצורך שחרור. במקרה כזה יגיע המעסה עם מיטת עיסויים, השמנים הנדרשים, סדין וכמובן גם וילון הפרדה נייד שניתן לתחום אזור מסוים ולשומר על הפרטיות.

 

 

סרטון על עיסוי עד הבית