עיסוי בתל אביב

בעולם יש מאות סוגים של עיסויים המגיעים ממקומות שונים בעולם וכבר שהועברו מאחד לשני לאורך ההיסטוריה. בישראל יש כמה סוגי עיסויים מוכרים ועוד כמה פחות מוכרים, אך בוודאי שלא מאות סוגים של עיסויים. ובכן, אלה שיש הם המומלצים ביותר וכנראה גם הפופולריים ביותר מבין סוגי העיסויים וניתן לראות כי בשנים האחרונות, עם עליית המודעות של אנשים לאורח חיים בריא וטוב יותר, הם גם החלו לדאוג יותר לגוף שלהם הן מבחינת תזונה נכונה וכלה בתחזוקה השוטפת של הגוף מבחינת ספורט, עיסויים ותכשירים שונים המבוססים על חומרים טבעיים. עיסוי בתל אביב הוא מנת חלקם של מאות אלפי תל אביבים הדואגים לעצמם אחת לתקופה ונרגעים מהלחץ המתמיד של היום יום.

עיסוי בתל אביב הוא יום כיף או טיפול שגרתי?

למרות העלייה המשמעותית במודעות לאורח חיים בריא ושמירה על בריאות הגוף הנפש, איזון הנפש גם בזמנים לחוצים, הרפיית שרירי גוף החיונית למניעת קריסה פיזית ועוד – עדיין אנשים רבים מחזיקים מעיסוי כבילוי מהנה ומרגיע בלבד. ובכן, אין צורך לדאוג. כל אחד יכול לחשוב על עיסוי בדרך שטובה ונעימה לו ולהגיע אל העיסוי מתוך כוונה גם ליהנות וגם לתרום לבריאות הגוף והנפש. ישנם אנשים המגיעים לעיסוי אחת לכמה חודשים/שנים כאשר יש להם סיבה טובה מבחינתם כמו יום הולדת או שובר עיסוי שהם קיבלו במתנה. בנוסף, יש אנשים המגיעים לעשות עיסוי בתל אביב למשל פעם בשבוע. העיסוי תורם להם להרפיית הגוף והשרירים ולא פחות חשוב – גם לנפש. האדם היוצא מיום הספא המפנק שלו יהיה רגוע ונינוח יותר, סבלני יותר והגוף שלו יהיה גם שקט יותר שכן הוא נח כמו שצריך אחרי שבוע עבודה עמוס.

סוגי עיסויים שכדאי להכיר ולעשות:

  • עיסוי שוודי קלאסי הוא העיסוי המומלץ ביותר. באמצעות שמנים ריחניים ותנועות לישה מסורתיות המעסה דואג לשחרר אתכם, להזרים את הדם טוב יותר ולסייע בהרגעת הגוף והנפש, הפחתת כאבים ועוד.
  • עיסוי באבנים חמות – הנו עיסוי מומלץ נוסף שנמשך בדרך כלל מעט יותר זמן מעיסוי סטנדרטי. בעיסוי זה משתמשים באבני בזלת מיוחדות, מחממים אותם ומניחים על גוף המטופל למשיכת אנרגיות שליליות וניקוי רעלים. כמו כן עושים בהן שימוש במהלך העיסוי גם כחלק מתנועות העיסוי.
  • עיסוי תאילנדי – עיסוי מסורתי עם מעט יותר כוח מטעם המעסה. מומלץ בהחלט.
  • עיסוי רקמות עמוק – מתאים במיוחד לספורטאים, לצורך שחרור שרירים מכווצים וכדי לאושש את הגוף.

עיסוי בתל אביב – איך לבחור ספא מומלץ בתל אביב?

כאשר אתם באים לבחור ספא מומלץ בתל אביב כדאי לבחור כמה דברים על מתחם הספא עצמו, על מה שהוא מציע ועל תגובות הלקוחות כמובן. את הביקורות על הספא תוכלו לקרוא באתר החברה, בדף הפייסבוק שלה וכמובן בגוגל מיי ביזנס בהנחה שהעסק רשום באינדקס העסקים של גוגל. תוכלו למצוא תגובות נוספות באינדקסים שונים שמכון הספא נמצא בהן. ספא מומלץ בתל אביב יהיה ספא שיכלול כמה וכמה סוגי עיסויים לבחירה. מבין מבחר העיסויים בדקו שאתם אכן מוצאים את סוג העיסוי המעניין אתכם ביותר. כמו כן אתם רוצים לבדוק אילו עוד מתקנים ואטרקציות יש במקום ומה אתם מקבלים במסגרת התשלום שלכם. לדוגמה, מכוני ספא ברובם מאשרים כניסה למתקני הספא בחינם בעת תשלום עבור העיסוי. לבסוף כדאי לבדוק אם יש למכון שוברים או מבצעים שתוכלו לנצל ולהשתמש בהם. אם אתם מתכוונים להגיע כקבוצה ולא כיחידים/זוגות ו/או מעוניינים לארגן יום הולדת או אירוע כלשהו עם אורחים, כיבוד, תפאורה וכו' יש לציין זאת בשיחת הטלפון עם הנציגים על מנת לקבל הצעת מחיר מדויק ולוודא שהכול אפשרי לביצוע באותו היום במתחם.

 

סרטון על עיסוי בתל אביב