עיסוי בראשון

ראשון לציון היא אחת הערים המוכרות והמרכזיות בישראל. בעיר מאות אלפי תושבים ועוד מאות אלפי אנשים העוברים ועובדים בעיר המגיעים מהערים הסמוכות. כיאה לעיר באזור מרכז הארץ, גם בעיר היין החיים הנם אינטנסיביים ואורח החיים ממלא אותנו בתעסוקה ללא הפסקה. תעסוקה זו דורשת מאתנו תעצומות נפש רבות הגורמות לכך שנצטרך לעשות משהו כדי לתחזק את הגוף והנפש שלנו ולמנוע קריסה שעשויה לסכן אותנו, את הבריאות שלנו ותחומים נוספים בחיינו. עיסוי בראשון יכול להיות הדבר הכי טוב שתעשו עבור עבורכם בתקופה שבה אתם עושים רק עבור אחרים כל היום. פנקו את עצמכם בעיסוי מקצועי ואיכותי ויום כיף בספא מפנק בעיר.

מתחם אידיאלי להרגעת הגוף והנפש:

ספא בראשון לציון בנוי בצורה כזו שתגרום לכל מבקר להיכנס מיד לאווירה הנעימה והמרגיעה של המקום. המקום כולל תפאורה מתאימה, עציצים טבעיים, עיצוב וצבעים מרגיעים ונעימים המאפשרים לכם להיכנס למצב של רגיעה כבר בשלב ההמתנה לטיפול שלכם. תוכלו כמובן ליהנות ממתקנים שונים במתחם וכן להוסיף טיפולים נוספים ליום הכיף שלכם.

עיסוי בראשון – שימוש חופשי במתקני הספא:

בכל מתחם ספא מומלץ בראשון לציון יש כמה מתקנים נוספים במתחם שתוכלו לעשות בהם שימוש בתשלום עבור עיסוי במקום. כך למשל תוכלו ליהנות מסאונה, מתחם מנוחה ושיזוף, ג'קוזי, בריכה, חדר כושר וכן מתקנים נוספים. כל שאתם צריכים הוא להרים טלפון ולברר אודות המחירים והמתקנים השונים ולהחליט האם זה מתאים לכם. אנשים רבים המגיעים מאזורי הצפון והדרום לנפוש במרכז, עושים עיסוי מפנק במתחם הספא בראשון לציון כאטרקציה נוספת שהם חייבים לכלול בנופש שלהם, הן ברמת האטרקציה וכמובן מבחינת המנוחה וצבירת אנרגיות מחודשות.

טיפול על ידי מעסים מקצועיים:

הטיפול במסגרת עיסוי בראשון לציון ייעשה על ידי מעסים מקצועיים שעברו הכשרה מתאימה ולמדו את סוגי טכניקות העיסוי השונות. בין הטכניקות יש הבדלים בסוגי התנועות וסוג העיסוי המועבר למטופל ויש לכך השפעות שונות על מצבו הבריאותי והנפשי של המטופל. כמו כן טעות בתנועות או בלחיצות עשויות לגרום לנזק בריאותי אצל המטופל במקום לתועלת. על כן, חשוב שהמטופל יהיה מקצועי ויעבור הכשרות מתאימות במוסד לימודי מוכר ומוכשר ללימוד והכשרת מטפלים.

עיסוי בראשון – מבין העיסויים שתוכלו לבחור:

  • עיסוי באבנים חמות – עיסוי מפנק במיוחד, בדרך כלל אורך יותר זמן מעיסוי רגיל. עיסוי זה נעשה באמצעות אבני בזלת מיוחדות המחוממות לטמפרטורה הנכונה. באמצעות האבנים מבצעים את תנועות העיסוי על גוף המטופל ולאחר מכן מניחים חלק מהאבנים בנקודות שונות על גופו של המטופל על מנת לספוח את האנרגיות השליליות ולסייע בניקוי רעלים. האבנים הללו עוזרות לטהר את הגוף שלנו ולשפר את ההרגשה שלנו. העיסוי עצמו גם תורם להזרמת דם וחמצן טובה יותר בגוף.
  • עיסוי שוודי – העיסוי המוכר והפופולרי ביותר במתחמי הספא ברחבי הארץ ואולי גם בעולם. עיסוי שנעשה באמצעות תנועות לישה ולחיצות בגב ומטרתו היא לסייע בשחרור שרירים תפוסים או מכווצים, בזרימת דם טובה יותר בגוף וכן בשיפור האנרגיות שלנו בגוף ובנפש.
  • עיסוי רקמות עמוק – עוד סגנון עיסוי פופולרי מאוד הוא עיסוי רקמות עמוק. עיסוי זה נהדר לספורטאים או לאנשים שעושים הרבה ספורט במהלך השבוע ופועל לטובת שחרור השרירים והתאוששות מהירה יותר של הגוף.

שירותים נוספים במתחם ספא מומלץ בראשון לציון:

כאשר מחפשים ספא מומלץ בראשון לציון אתם רוצים לוודא מה מגיע לכם במסגרת הביקור במקום. ברוב מתחמי הספא בארץ מציעים מתקני ספא נוספים בכניסה חופשית באותו היום במתחם במסגרת התשלום עבור העיסוי. כך למשל: ג'קוזי, סאונה, מתחם שיזוף ועוד.

סרטון על עיסוי בראשון לציון