עעיסוי לגבריםיסוי לגברים – הגברים אוהבים עיסויים לא פחות מנשים והגיע הזמן לאודות בזה. מלבד העובדה שעיסוי יכול להיות דבר מהנה במיוחד, מרגיע את הנפש וכמובן מאזן את הנשמה עם הצורך במגע (עוד מילדות אנו כבני אדם זקוקים למגע ואהבה) הרי שעיסויים גם יכולים לעזור להפחית את הסיכון לפציעות, לעזור בלאושש את הגוף מעומס ולחצים ועוד. עיסוי לגברים יעשה בדרך כלל בצורה מאסיבית יותר כיוון שהעור של גברים עבה וחזק יותר מזה של נשים בדרך כלל ואם אתם רוצים לשחרר את הגוף והנפש, להפחית לחצים וליהנות מיום כיף בספא מפנק לבילוי של גברים בלבד – זוהי ההזדמנות שלכם!

הגיע הזמן שגם הגברים יתחילו לדאוג לעצמם:

אם נעזוב לרגע את הנושא של כיף ובילויים בצד, הרי שעיסויים ידועים כבר במשך אלפי שנים כדרך נפלאה וטבעית לאושש את הגוף מעומסים ולחצים וכמובן בעלי יתרונות רבים אחרים. העיסוי עוזר לשפר את מחזוריות הדם בגוף ואת זרימת הדם בו, מה שעוזר לדם להגיע למקומות נוספים בגוף, עוזר להפחית סיכון למחלות ומשפר את הפעילות התקינה של הגוף והמערכת החיסונית. בחלק מהעיסויים גם השמנים אינם רק לריח טוב או לעשייה טובה ונעימה יותר של המסאג', אלא גם כוללים ויטמינים ומינרלים טבעיים הנספגים בגוף שלנו ועוזרים להרגיע אותו. העיסוי מסייע בהפחתת לחצים, שחרור שרירים מכוונים, הפחתת כאבים ועוד. בעוד נשים מודעות יותר לנושא טיפוח הגוף והנפש, הרי שהגיע הזמן שגם גברים יתחילו לדאוג לעצמם ולהשקיע בעצמם, עבורם ועבור בנות הזוג והמשפחה שלהם.

סוגי עיסויים המתאימים לגברים:

גברים יכולים לקחת חלק ככל הנראה בכל סוג עיסוי שקיים כאשר המגבלות יכולות להיות רק מגבלות רפואיות של אותו אדם ספציפי ללא קשר אם מדובר בגבר, אישה, נער, אדם בוגר או אדם מבוגר. העיסוי הפופולרי ביותר הוא כמובן העיסוי השוודי. מסאז' שוודי נעשה על ידי תנועות לישה, בשילוב טפיחות קלות ומתיחות כאשר מדובר בעיסוי מסורתי הקיים אלפי שנים ושודרג מספר פעמים לאורך ההיסטוריה עד הגעתו לסגנון הנוכחי. כמו כן, עיסוי נוסף המתאים לגברים המרגישים במתח ובלחץ בשל העבודה או עניינים כאלה ואחרים, יכולים לנסות עיסוי באבנים חמות. עיסוי רקמות עמוק מומלץ בעיקר לספורטאים או לאנשים שעושים הרבה ספורט או מרים משקולות וזקוקים לעיסוי מעט יותר חזק. אם אתם רוצים לנסות משהו חדש יחסית בארץ תוכלו לנסות עיסוי אירוודה שהוא עיסוי מפנק עם שמן שומשום ותנועות עיסוי עדינות. עיסוי זה עוזר לשחרר לחצים ואת השרירים ומהנה במיוחד.

עיסוי לגברים מטעמי צניעות:

יש הרבה סוגים של עיסויים יכולים לעשות וחשוב להבין שעיסוי על גוף האדם דורש מגע פיזית וכמובן גם הסרה של רוב פרטי הלבוש מלבד התחתונים כמובן. הסרת פרטי הלבוש עשויה לגרום לאי נעימות מצד גברים ביישנים ומבחינת הדת גם יש הגבלות בנוגע לנגיעות גם שאנשים דתיים או שומרי מסורת עשויים לבקש מעסה גבר למשל ולא מעסה אישה מטעמי צניעות. מומלץ לוודא את כל הפרטים מול המשרד.

עיסוי לספורטאים:

גברים רבים אוהבים לעשות ספורט, רבים מהם גם ספורטאים מקצוענים. לא סתם אתם רואים בקבוצות מקצועניות של כדורגל וכדורסל שיש מעסים מקצועיים הצמודים לקבוצה ושחקניה. העיסוי הוא חלק נורמטיבי משיטות הטיפול הטבעיות כדי לאושש את הגוף בייחוד כאשר אלה מתאמנים כל יום ומשחקים פעם או פעמיים בשבוע במשחקים תחרותיים. גם בענפים אחרים נהוג לעשות עיסוי לגברים ספורטאים על מנת לאושש את הגוף ותדירות העיסוי תלויה בעומסים של האימונים והתחרויות. ללא עיסויים אלה ככל הנראה היו הרבה יותר פציעות בספורט וקריירות של ספורטאים היו קצרות בהרבה.

 

 

סרטון על עיסוי לגברים